Chleb Polski. Mieszanki do domowego wypieku chleba.
Posted by

Chleb Polski. Mieszanki do domowego wypieku chleba.

Produkty opatrzone wspólnym logo „NATURA · TRADYCJA · ZDROWIE” adresowane są do wszystkich osób, dla których ważny jest zdrowy styl życia.

W grupie produktów CHLEB POLSKI proponujemy Państwu mieszanki, z których można wypiec swój własny, niepowtarzalny chleb. Będzie on z pewnością inny, niż ten pochodzący z przemysłowej produkcji. Będzie różnił się nie tylko wyjątkowym smakiem i zawartością ważnych dla naszego zdrowia składników odżywczych. Przede wszystkim nie będzie zawierał chemicznych dodatków i różnego rodzaju „ulepszaczy”.

Nasze gotowe mieszanki pozwalają łatwo przygotować i upiec różne rodzaje chleba. W ich przygotowaniu korzystaliśmy z tradycyjnych receptur z wielu regionów kraju. Chleb z naszych mieszanek można upiec w automacie do pieczenia chleba lub przygotować ręcznie i upiec w domowym piekarniku. Aby upiec z nich chleb wystarczy jedynie dodać wskazaną ilość płynu, dodać drożdże i włączyć odpowiedni program w automacie do pieczenia chleba lub wyrobić ciasto ręcznie i upiec chleb w domowym piekarniku.

Na bazie naszych mieszanek można uzyskać również własne, oryginalne receptury dodając do nich np. ziarna słonecznika, pestki dyni, orzechy, zioła, suszone owoce, oliwki, otręby, płatki owsiane lub inne dodatki.

Nasze mieszanki nadają się doskonale do pieczenia w automatach. W czasie prób piekliśmy nasze chleby z doskonałym skutkiem w automatach różnych producentów.

 

0 0 2543 12 października, 2014 Natura Tradycja Zdrowie Październik 12, 2014

Facebook Comments

CHLEB POLSKI

Produkty opatrzone wspólnym logo "CHLEB POLSKI" adresowane są do wszystkich osób, dla których ważny jest zdrowy styl życia. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaproponowaliśmy Państwu mieszanki, z których można wypiec swój własny, niepowtarzalny chleb. Ponieważ dołożyliśmy wszelkich starań w doborze składników i receptur, będzie on z pewnością inny, niż ten pochodzący z przemysłowej produkcji.