Chleb Polski GRAHAM Z ORKISZEM 1 kg
Posted by

Chleb Polski GRAHAM Z ORKISZEM 1 kg

Opis ogólny:
Chleb Polski to mieszanki do domowego wypieku chleba, stworzone z myślą o powrocie do tradycji wypieku chleba w domu. Przy ich tworzeniu korzystano z receptur z różnych regionów kraju oraz z najwyższej jakości surowca. Są doskonałą alternatywą dla pieczywa produkowanego na masową skalę. Mieszanki Chleb Polski to smak i energia ukryte w prostych składnikach oraz receptury oparte na tym co najlepsze: mąka z pełnego przemiału, ziarna zbóż, otręby, mąka z orkiszu i amarantusa. Dzięki starannie dobranym składnikom i dobrze skomponowanym recepturom mieszanki Chleb Polski to nie tylko gotowy produkt, ale i baza do prowadzenia własnych kulinarnych eksperymentów.

Opis produktu:
mieszanka trójskładnikowa, oparta na mące pszennej z dodatkiem mąk gruboziarnistych i mąki orkiszowej. Mieszanka idealna także do wypieków z dodatkiem ziaren lub ziół.

Składniki:
mąka graham 51%: mąka pszenna 46%, mąka orkiszowa 5%
mąka pszenna typ 750
sól

Cechy:
bez emulgatorów i „polepszaczy”, z grupy produktów „Natura Tradycja Zdrowie”, do wypieku w piekarniku lub automacie. Masa netto 1 kg. Z 1 kg mąki można upiec dwa bochenki chleba po 750 g.

Dodatkowe informacje:
Wszystkie mieszanki Chleb Polski doskonale nadają się do wypieku chleba na pszennym lub żytnim zakwasie.  Mieszanki mogą być również bazą do tworzenia własnych niepowtarzalnych receptur i wypiekania jedynego w swoim rodzaju pieczywa o wyjątkowym smaku, w warunkach domowych.

Warunki przechowywania:
w suchym, chłodnym i przewiewnym miejscu

Rodzaj opakowania:
Typ – Torba papierowa

Adres producenta:
GFT GOLDFRUCT Sp. z o.o.
ul. Mrozowa 31 a
31-752 Kraków

wartość energetyczna

318,88 kcal/1307,4 kJ

tłuszcz

2,02 g

w tym:

– nasycone kwasy tłuszczowe

0,42 g

węglowodany

62,55 g

w tym:

– cukry

0,49 g

błonnik

6,88 g

białko

11,54 g

sól

1,7 g

0 0 4307 20 sierpnia, 2014 Produkty Sierpień 20, 2014

Facebook Comments

CHLEB POLSKI

Produkty opatrzone wspólnym logo "CHLEB POLSKI" adresowane są do wszystkich osób, dla których ważny jest zdrowy styl życia. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaproponowaliśmy Państwu mieszanki, z których można wypiec swój własny, niepowtarzalny chleb. Ponieważ dołożyliśmy wszelkich starań w doborze składników i receptur, będzie on z pewnością inny, niż ten pochodzący z przemysłowej produkcji.